Jeugdleden, de vrijwilligers van nu en de toekomst!

  • juli 16, 2017

Hoe leuk is het om als jeugdlid ook een actieve rol als vrijwilliger te spelen bij activiteiten die DOS’46 organiseert. Dat was de boodschap van ons hoofdtrainersduo Gerald Aukes en Edward Jonkman als ook van Lars Hogen-Esch namens de Grifteside en Liesbeth van der Vegt namens het bestuur. Tijdens het Multiselect Sport Technisch Weekend (STW) hebben Gerald en Edward een clinic verzorgd en aansluitend hebben zij een toelichting gegeven op de nut en noodzaak van vrijwilligers binnen DOS’46 én dat ook onze jeugdleden hier een rol in kunnen vervullen. Het heeft al de nodige vrijwilligers opgeleverd onder de deelnemers aan STW. Maar ook onze andere jeugdleden willen we vragen om hier een steentje aan bij te dragen. Daarom het verzoek aan onze jeugdleden (vanaf de C’s volgens indeling nieuwe seizoen) om hiervoor de vragenlijst in te vullen, dit kost ongeveer 3 minuten tijd.
Draag jij ook je steentje bij?

Klik op deze link voor de vragenlijst (of kopieer de link in jouw browser):

https://nl.surveymonkey.com/r/HFSPMSG