Menno Russchen verruilt LDODK voor DOS’46

  • april 9, 2016

Menno Russchen speelt met ingang van seizoen 2016-2017 voor DOS’46. Russchen verruilt Korfbal League-club LDODK/AH Gorredijk, de club waar hij groot werd, voor onze mooie vereniging. In Gorredijk was hij kind aan huis, doorliep er alle jeugdteams en speelde de laatste vijf jaren in de hoofdmacht van de Friese club. Een opmerkelijke stap dus maar Russchen heeft er goed over nagedacht: “Ik ben toe aan een nieuwe uitdaging, als korfballer en als mens. Het is gewoon tijd om eens ergens anders te kijken en door mijn werkzaamheden in Heerenveen kwam DOS’46 al snel in beeld.” Russchen, in het dagelijks leven werkzaam als junior marketeer bij een makelaarsformule, hoopt binnenkort woonruimte te vinden in Heerenveen zodat de reisafstand naar Nijeveen beperkt blijft.

De 24-jarige Fries, die komende zomer 25 wordt,  zal bij de jonge A-selectie van DOS’46 één van de spelers zijn met de meeste ervaring. Met deze ervaring hoopt hij de jongere spelers van onze club beter te maken maar spreekt ook duidelijk de wens uit nog iets te willen leren van deze jonge talenten. “Ik hoop op een leuke tijd bij DOS’46. Ik heb er in ieder geval ontzettend veel zin in, heb DOS’46 altijd als een leuke vereniging gezien en hoop er veel succes en plezier te beleven”, aldus Russchen. Hoofdtrainer Daniël Hulzebosch is verguld met de komst van Russchen: “Menno is met zijn karakter en type spel echt een aanwinst voor onze club!”

DOS’46 heet Menno van harte welkom en wenst hem veel succes en plezier bij onze mooie vereniging!