In memoriam Roelie Flinkert-Koster

  • maart 9, 2016

Zaterdag 5 maart is op 83-jarige leeftijd overleden ons oud-lid en trouwe supporter Roelie Flinkert-Koster. Korfbal, en in het bijzonder onze vereniging, was een rode draad in haar gezin. Zelf was zij hierin op vele fronten actief, al dan niet samen met haar man Wolter. Ook hun kinderen en kleinkinderen zijn nauw betrokken bij onze vereniging.

Roelie is tot een aantal jaren terug lid geweest van onze vereniging. Samen met Wolter heeft zij bij de veteranen gekorfbald. Roelie was een gewaardeerd vrijwilliger. Ruim 20 jaar heeft zij samen met Wolter de DOSsertjes verzendklaar gemaakt. Daarnaast heeft zij zich ingezet bij de jaarlijkse rommelmarkt en bij het wekelijks schoonmaken van de kleedkamers. Langs de lijn heeft Roelie als supporter zo lang mogelijk nog wedstrijden bezocht.

Wij wensen de familie veel sterkte toe met het verwerken van dit verlies.