Help DOS’46 aan extra sponsorgeld!

  • september 9, 2015

Bent u lid van Univé? Laat dan uw stem gelden en help DOS’46 aan extra sponsorgeld! Ga snel naar de website van Univé Noord-Nederland en doe mee! Belangrijk: om te stemmen op DOS’46 hoeft u geen lid te zijn van onze club.

Univé Noord-Nederland heeft een warm hart en stelt sponsorgeld beschikbaar voor verenigingen in haar werkgebied. Verenigingen en hun leden hebben volop invloed op de verdeling van deze sponsorgelden. Met hun stem bepalen de leden van Univé Noord-Nederland welke vereniging hoeveel sponsorgeld krijgt.

Wat zijn de spelregels?

Voor deze verenigingsactie gelden twee spelregels. De eerste is het aantal stemmen dat een bepaalde vereniging krijgt. De tweede wordt bepaald door het aantal verzekeringen dat een Univé-klant bij Univé Noord-Nederland heeft.

Wij roepen daarom alle mensen die DOS’46 een warm hart toedragen (en lid zijn van Univé) op om op onze club te stemmen! Hoe meer stemmen, hoe groter de kans dat DOS’46 dit najaar in aanmerking komt voor extra sponsorgeld van Univé Noord-Nederland.

U kunt stemmen op de website van Univé Noord-Nederland.