Trainingsschema veld

  • maart 15, 2014

Nu de zaalcompetitie voor de meeste teams ten einde is, wordt het weer tijd de veldschoenen op te zoeken. Hieronder vindt u het trainingsschema voor het 2e gedeelte van het veldseizoen:

Aandachtspunten:

  • De veldtrainingen starten in week 12 tenzij de trainer anders heeft aangegeven.
  • De trainers zullen zelf aan de teams doorgeven wie op welk moment training geeft.

 

Dag

Team

Trainers

Coach

Tijd

 

Maandag

 
gras E1

E2

E3

E4

Lisanne Koster/Mariska Smeenge

Jarolien Flinkert/Britt Dingsté/Sandra Westenbrink

Sven Bentum/Marieke Klaver

Esmee ten Kate / Aniek van der Linde

Lisanne/Mariska

Jarolien/Britt/Sandra

Sven/Marieke

Esmee en Aniek

18.15-19.15 uur  
kunstgras Kid     19.15-20.15 uur  
gras A3+C selectie Jan Jobing/Monique Wiegers A3  M. Wiegers 20.00-21.00 uur  

Dinsdag

 
gras F1 en F2 Trienke, Iris, Latisha, Ilse, Nadine, Sterre en Sarah Iris/Latisha en Ilse 17.30-18.30 uur  
gras D1

D2

Emiel Katoele / Kelvin Borrink/Marloes Jobing

Daniël Hulzebosch

Emiel en Kelvin

Alma de Vries

18.00-19.00 uur  
kunstgras / gras
iom trainers
C1

C2

C3

Youri Borrink

Harry Nobbe

Sven Jonker

Youri en Lammita

Harry

Bert Baylé

17.-18.30 uur  
kunstgras A1

A2

Jan Wiegers / Haralt Lucas

Roelof Koopmans

Jan

Jurgen

18.30-20.00 uur  
gras A selectie Johan ten Kate   19.00-20.00 uur  
kunstgras A selectie Herman van Gunst / Janco Schiphorst Herman+Janco 20.00-21.30 uur  

Woensdag

 
sporthal Kleutergym Anique Steenbergen Nvt 15:45-16:30 uur  
kunstgras / gras
iom trainers
B1

B2

B3

B4

Rick Wessel

Jans Dingsté/Jetze de Jong

Emiel Katoele

Jelmer  Jonker

Rick Wessel

Wim Heite

Klaas Dusseljee

Mirjam de Boer

17.30-19.00 uur  
kunstgras A selectie Herman van Gunst / Janco Schiphorst Herman+Janco 19.00-20.30 uur  
kunstgras 3e

4e

Martijn van Eijk/Roger Hulzebosch Martijn

?

20.30-22.00 uur  

Donderdag

 
gras E1

E2

E3

E4

Mariska Smeenge/Latisha van Halen

Jarolien Flinkert/Britt Dingsté/ Sandra Westenbrink

Sven Bentum/Marieke Klaver

Esmee ten Kate / Aniek van der Linde

Lisanne/Mariska

Jarolien/Britt/Sandra

Sven/Marieke

Esmee en Aniek

18.15-19.15 uur  
kunstgras D1

D2

Emiel Katoele / Kelvin Borrink/Marloes Jobing

Martijs van Schie/Jawad Essayah

Emiel en Kelvin

Alma de Vries

17.15-18.15 uur  
kunstgras / gras
iom trainers
C1

C2

C3

Youri Borrink/ Lammita Bos

Harry Nobbe

Daniël Hulzebosch

Youri en Lammita

Harry

Bert Baylé

18.15-19.30 uur  
kunstgras A2

A3

Jurgen Lucas / Roelof Koopmans Jurgen

M. Wiegers

19.30-21.00 uur  

Vrijdag

 
Sporthal Kangoeroe Jenny Katoele Nvt 13.15-14.00 uur  
kunstgras B1

B2

B3

B4

Rick Wessel/ Liena Hulzebosch

Jelmer  Jonker

Jetze de Jong/Mirjam de Boer

Rick Wessel

Wim Heite

Klaas Dusseljee

Mirjam de Boer

17.15-18.30 uur  
kunstgras 3e

A1

Martijn van Eijk/ Roger Hulzebosch

Jan Wiegers

Martijn

Jan

18.30-20.00 uur  
kunstgras A selectie Herman van Gunst / Janco Schiphorst Herman+Janco 20.00-21.30 uur  
gras C selectie + 4e

 

    20.30-21.30 uur  

Coördinatoren

F’s: Trienke Koopmans

E’s: Harmen Tjeerdsma

D’s: Marloes Jobing

C’s: Lammita Bos

B’s: Daniël Hulzebosch

Ander nieuws

Ga naar de bovenkant