Rosemiek Harrewijn neemt afscheid van A-selectie DOS’46

  • januari 16, 2017

Rosemiek Harrewijn heeft vanwege haar maatschappelijke carrière een punt moeten zetten achter het spelen in de A-selectie van DOS’46. Rosemiek speelt al acht jaar voor DOS’46, waarvan de afgelopen zes jaar in de hoogste selectie van de club. Het grootste gedeelte van deze periode was ze een vaste waarde in de basisacht van DOS’46 1. Zodoende heeft zij als speelster een grote bijdrage kunnen leveren aan de promotie naar de Korfbal League twee jaar geleden, maar ook aan de handhaving afgelopen seizoen. Rosemiek was in de A-selectie een ‘stille kracht’ als ondersteunende speelster die ook regelmatig haar doelpuntjes meepikte. Maar ook verdedigend een slimme speelster, zo onderschepte ze dit seizoen nog de beslissende bal in de slotfase van de gewonnen openingswedstrijd tegen AW.DTV.

Ondanks dat Rosemiek behouden blijft voor onze club willen wij haar bedanken voor haar jarenlange inzet voor de topteams van onze club en wensen wij haar veel succes met haar loopbaan!