Pepernoten!

  • november 20, 2013

Donderdagavond 21 november is het zover: de pepernotenactie van DOS’46! Afgelopen vrijdag- en maandagmiddag zijn enkele leden van DOS’46 druk bezig geweest om alle pepernoten in te pakken bij Bakkerij Strijker. Donderdagavond gaan onze jeugdleden Nijeveen door om deze pepernoten huis aan huis aan de man te brengen.

De pepernoten kosten twee euro per zakje en de opbrengst van de actie komt ten goede aan onze jeugdafdeling.

*Informatie voor de ‘lopers’: vanaf 18:00 worden de jeugdleden (D’s t/m A’s) verwacht in sporthal de Eendracht. Neem je trainingsjack mee! In het weekbericht staat vermeld wie in welk groepje zit.

Chocoladeletters van Chocolade & Zo
In eerdere jaren ging DOS’46 altijd met chocoladeletters langs de deur. Deze letters van Chocolade & Zo zijn nog steeds te bestellen en ook deze opbrengst gaat naar onze jeugdafdeling. Klik hier voor meer informatie!