Contactpersonen

Klaas Bakker | Jeugdcommissie

06-25332741 kid@dos46.nl

Jelmer Jonker | Hoofd Jeugdopleidingen KID

06-16069548 kid@dos46.nl

Annemieke Kroes | Kleutergym

06-47845443 kleutergym@dos46.nl

Ryanne van Gunst | Breedtekorfbal

breedtekorfbal@dos46.nl

Ron Raterman | Topkorfbal

06-51236297 topkorfbal@dos46.nl

Jenny Katoele | Wedstrijdsecretariaat

06-48631937 jennykatoele@hetnet.nl

Mariska Akkerman en Rosel Pruntel | Vervoer (jeugd)wedstrijden

06-51777473 mariska.akkerman@hotmail.com

Arbitrage | Vacant

Kledingbeheer | Gonny Kisjes

kisjes@vodafonethuis.nl

Gerrie Ebbeling | Sponsorcommissie

06-20206246 sponsorcommissie@dos46.nl

Vacant | Kantinecommissie

kantinecommissie@dos46.nl

Nicolle Jacobs | ACD

acd@dos46.nl

Bert Baylé | Accommodatiecommissie

06-27377202 bertbayle@dos46.nl

Ronnette Keizer | Communicatiecommissie

06-11387074 communicatie@dos46.nl

Ada Baylé | Weekbericht

0522-491038 weekbericht@dos46.nl

Anique Steenbergen | Kampweek

06-10697243 kampweek@dos46.nl

Helga Bolding | Rommelmarkt

rommelmarkt@dos46.nl

Agnes Schiphorst en Herma Dorenbos | Lief & Leed

0522-492605 liefenleed@dos46.nl

Betsy Keizer | Supportersvereniging

0522-491434 supportersvereniging@dos46.nl

Lars Hogen Esch | Grifteside

grifteside@dos46.nl
1 2