Contactpersonen

Karin Winters (secretaris KID) | Jeugdcommissie

kid@dos46.nl

| Kleutergym

kleutergym@dos46.nl

Ryanne van Gunst | Breedtekorfbal

breedtekorfbal@dos46.nl

Jordy Wessel | Coördinator Hoofdklasseteams Jeugd

jordywessel@hotmail.com

Edward Jonkman | Topkorfbal

topkorfbal@dos46.nl

Jenny Katoele | Wedstrijdsecretariaat

06-48631937 jennykatoele@hetnet.nl

Arbitrage | Vacant

Gerrie Ebbeling | Sponsorcommissie

06-20206246 sponsorcommissie@dos46.nl

Marco Engel | Kantinecommissie

kantinecommissie@dos46.nl

Nicolle Jacobs | ACD

acd@dos46.nl

Gonny Stegeman | Kledingbeheer

gonny1906@gmail.com

Bert Baylé | Accommodatiecommissie

06-27377202 bertbayle@dos46.nl

Rianne Kooiker | Communicatiecommissie

communicatie@dos46.nl

Ada Baylé | Weekbericht

0522-491038 weekbericht@dos46.nl

Emiel Katoele | Kampweek

kampweek@dos46.nl

Agnes Schiphorst en Herma Dorenbos | Lief & Leed

0522-492605 liefenleed@dos46.nl

Betsy Keizer | Supportersvereniging

0522-491434 supportersvereniging@dos46.nl

Lars Hogen Esch | Grifteside

grifteside@dos46.nl

Tanja Snoeken | Ledenadministratie

0522-490365 ledenadministratie@dos46.nl

Helga Bolding | Rommelmarkt

rommelmarkt@dos46.nl