Contactpersonen

Ed van der Zee | Topkorfbal + Korfbal League manager

06-51236297 edvdzee@hotmail.com

Jelmer Jonker | Hoofd Jeugdopleidingen KID

06-16069548 kid@dos46.nl

Klaas Bakker | Jeugd/KID

06-25332741 kid@dos46.nl

Jenny Katoele | Wedstrijdsecretariaat

06-48631937 jennykatoele@hetnet.nl

Marieke Klaver | Kleutergym

06-31168643 kid@dos46.nl

Tanja Snoeken | Ledenadministratie

0522-490365 ledenadministratie@dos46.nl

Ronnette Keizer | Communicatie

06-11387074 communicatie@dos46.nl

Gerrie Ebbeling | Sponsorcommissie

06-20206246 sponsorcommissie@dos46.nl

Wim Heite | Kantinecommissie

06-22744297 kantinecommissie@dos46.nl

Bert Baylé | Accommodatie

06-27377202 baylepb@planet.nl

Henk de Boer | Onderhoud

onderhoud@dos46.nl

Betsy Keizer | Supportersvereniging

0522-191434 supportersvereniging@dos46.nl

Arjen Lok | Club van 46

06-46084697 arjenlok@hotmail.com

Mariska Akkerman | Vervoer jeugdwedstrijden

06-51777473 mariska.akkerman@hotmail.com

Ada Baylé | Weekbericht

0522-491038 weekbericht@dos46.nl

Jordy Wessel | ACD (Activiteiten Commissie DOS'46)

06-19500772 acd@dos46.nl

Helga Bolding | Rommelmarkt

helgabolding@gmail.com

Anique Steenbergen | Kampweek

06-10697243 kampweek@dos46.nl

Agnes Schiphorst | Lief & Leed

0522-492605 liefenleed@dos46.nl
DOS'46